Loading... Please wait...

Naujienos


Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Kam naudojama asmeninė informacija užsakymo anketoje ?
Atsakymas: Mums reikalinga Jūsų asmeninė informacija, kuri jus asmeniškai identifikuoja ir leidžia mums su Jumis susisiekti. Asmeninė informacija, kurią iš Jūsų surenkame, bus naudojama „KvapuOaze.lt“ tiekiant paslaugą(as) ar vykdant operaciją(as), kurias Jūs užsakėte.
Jūsų teikiama asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims be jūsų sutikimo.
„KvapuOaze.lt“ gali atskleisti asmeninę informaciją apie jus, jeigu įstatymo bus pareikalauta tai padaryti arba įsitikinus, kad toks veiksmas yra būtinas, paklūstant įstatymų potvarkiams ar laikantis teisinio proceso.
Jeigu dėl kokių nors priežasčių nenorite ar negalite ivesti užsakymo anketoje savo asmeninę informaciją galite užsakyti prekes telefonu +370-699-96687 arba el. paštu info@kvapuoaze.lt.

Ar galima gražinti prekes, pirktas "KvapuOaze.lt" ?
Atsakymas: Jūs turite susisiekti su "KvapuOaze.lt", nepraėjus dešimčiai dienų nuo prekės (prekių) gavimo datos, (prekių pakuotė negali būti pažeista).

Ar "KvapuOaze.lt" parduodami kvepalai yra originalūs?
Atsakymas: "KvapuOaze.lt" parduodami TIK originalūs kvepalai. Mes gerbiame kiekvieną savo klientą.


Ar saugu pirkti internetinėje parduotuvėje "KvapuOaze.lt" ?
Atsakymas: internetinė parduotuvė "KvapuOaze.lt" jokių jūsų duomenų nekaupia, pirkėjas pats apmoka sąskaita už išsirinktas prekes. "KvapuOaze.lt" Jūsų banko duomenys nereikalingi.


Kodėl verta prikti internetinėje parduotuvėje "KvapuOaze.lt" ?
Atsakymas: pirkdami internetinėje parduotuvėje "KvapuOaze.lt", Jūs taupote laiką ir pinigus.


Jeigu Jums iškilo papildomų klausimų, prašome susisiekti su "KvapuOaze.lt". Į visus Jums rūpimus klausimus maloniai atsakysime.