Loading... Please wait...

Naujienos


Apie kvapus

Aromato pasirinkimą lemia įvairi gyvenimiška patirtis, žmogaus charakteris, jo socialinė padėtis. Gaivūs gėlių aromatai patraukia dinamiškus, gyvenmo džiaugsmo kupinus žmones. Romantikai ir svajotojai renkasi šiltus augalu kvapus. Nerūpestingi ir linksmi individai mėgsta gėlių - vaisių kvepalus. Rytietiški (ambros) aromatai skatina gilius jausmus ir susikaupimą. Pudros (pavyzdžiui, vanilės) ir aldehidų kvapą vertina žmonės, siekiantys nepriklausomybės, laisvės ir originalumo. Sėkmės lydinimiems pragmatikams, mokantiems derinti savikontrolę su profesionalumu, tinka gaivūs, šiek tiek karstelėję šipro atspalviai. Lytis taip pat lemia kvepalų pasirinkimą. Vyrai naudoja kvepalus norėdami išreikšti savo idealą: vyriškų aromatų lyderiai yra medžio ir odos kvapai.
Kvapai turi dar vieną unikalią savybę - jie moka suvilioti. Moterys visada norėjo keistis ir puoštis naudodamos aromatus. Dėl šios piežasties kvapų poveikis toks pat stiprus ir neapčiuopiamas kaip ir bet kurio kito meno kūrinio.
Pastaruoju metu kvapus pradėta vertinti kiek kitaip: kvepalai iš prabangos atributo, be kurio daugelis įprato išsiversti, tapo būtinu daugelio moterų ir vyrų įvaizdžio akcentu. Gyvenimas, praturtintas mėgiamų kvepalų aromatu, džiugina žmogų lygiai kaip subtili muzika, puikūs paveikslai ar gera knyga. O jei kvepalus pasirinksite pagal sezoną ir paros metą, nuotaiką ir drabužius, aplinkybes ir Jus supančius žmones - gyvenimas įgaus naujų spalvų ir galbūt pasikeis į geresnę pusę. Todėl negailėkite laiko pasirinkti Savo kvapą, neatimkite iš savęs malonumo.